Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Programe doctorale și postdoctorale - suport pentru creșterea competitivității cercetării în domeniul Științelor exacte - ID 137750

Autentificare

Am uitat parola
Nu am cont

Adrese utile

Notificare

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi: www.fonduri-ue.ro.

Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României.

Informații proiect / Echipa

Tabel centralizator al echipei de management şi experţilor pe termen lung


Numele Organizaţiei
Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi
Titlul proiectului
Programe doctorale si postdoctorale - suport pentru cresterea competitivitatii cercetarii in domeniul Stiintelor exacte
Codul Proiectului
137750
A. Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi Lider de parteneriat
Echipa de management
Nr.Crt.
Nume şi prenume
Funcţia ocupată în proiect
Date de contact
1
Prof.univ.dr. Aniculăesei Gheorghe
Manager proiect
gani@uaic.ro
2
Ec. Popa Alexandra
Asistent manager
popa.alexandra@uaic.ro
3
Ec. Stirbu Daniela Rusu
Responsabil financiar
daniela.rusu@uaic.ro
4
Marius Jechel
Responsabil achiziţii
marius.jechel@uaic.ro
5
Dr. Apostoaie Constantin Marius
Responsabil raportare
marius.apostoaie@uaic.ro
6
Loredana Giosan
Jurist
loreda_da2000@yahoo.com
7
Ec.Liliana Iftimia
Expert contabil
liliana.iftimia@uaic.ro
Experti pe termen lung
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
8
Dr. Hălăngescu Constantin
Expert pe termen lung implementare A2, A6 si A4
constantin.halangescu@uaic.ro
9
Ec. Elena Constantin
Responsabil comunicare, monitorizare in relatia cu parteneri
elena.constantin@uaic.ro
10
Conf.dr. Marius Durea
Responsabil ştiinţific-coordonator echipa de experţi
durea@uaic.ro
11
Prof.univ.dr.Dumitru Luca
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
dumitru.luca@uaic.ro
12
Prof.univ.dr. Ovidiu Carjă
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
ocarja@uaic.ro
13
Prof.univ.dr. Mangalagiu Ionel
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
ionelm@uaic.ro
14
Prof.univ.dr. Lucanu Dorel
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
dlucanu@info.uaic.ro
B. Universitatea din Bucureşti P1
Echipa de management
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
15
Prof.univ.dr. Ştefan Antohe
Coordonator proiect partener
santohe@solid.fizica.unibuc.ro
Experti pe termen lung
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
16
Prof.univ.dr.Camelia Bala
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
camelia.bala@g.unibuc.ro
17
Prof.univ.dr. Daniela Dragoman
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
danieladragoman@yahoo.com
18
Prof.univ.dr.Victor Mitrana
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
mitrana@fmi.unibuc.ro
19
Vacant, va fi ocupat in conformitate cu profilul descris in cererea de finantare
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii

C. Universitatea Babeş-Bolyai din Cluj P2
Experti pe termen lung
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
20
Prof.univ.dr. Luminiţa Silaghi Dumitrescu
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
luminita.silaghi@googlemail.com
21
Prof.univ.dr. Andrei Mărcuş Dorin
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
andrei.marcus@gmail.com
22
Vacant, va fi ocupat in conformitate cu profilul descries in cererea de finantare
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii

23
Vacant, va fi ocupat in conformitate cu profilul descries in cererea de finantare
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii

D. Universitatea de Vest din Timişoara P3
Echipa de management
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
24
Ivanovici Nicoleta Delia
Asistent manager
nicoleta.ivanovici@e-uvt.ro
Experţi pe termen lung
Nr.Crt.
Nume și prenume
Funcția ocupată în proiect
Date de contact
25
Prof.univ.dr. Vizman Daniel Florin
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
daniel.vizman@gmail.com
26
Prof.univ.dr. Petcu Dana
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
petcu@info.uvt.ro
27
Prof.univ.dr. Jebelean Petru
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
jebelean@math.uvt.ro
28
Prof.univ.dr. Ciucanu Ionel
Expert pe termen lung coordonare si evaluare stiintifica domenii
iciucanu@cbg.uvt.r